انواع کاندوم مردانه و زنانه – آموزش به کارگیری کاندم – عکس

عکس های آموزشی برای استفاده از کاندوم با تصویر
اصلا کاندوم چیست ؟!

از دیر مفتوح مردم برای بازداری از بارداری ناخواسته از طریق های گوناگون طبیعی استفاده میکردند. با ترقی مغز انسان ، ادما به این فکر افتادن که میتونند از وسایلی در رابطه ی خودشون استفاده کنند که باعث میشه از بارداری بازداری بشه . این وسایل مختلف عمدتا داخل واژن خانم پیمان میگرفت و اینقدر عجیب ناآشنا بودن که آقایون تصمیم گرفتند خودشون دست به کار بشند و نخستین کاندوم مردانه را صحیح کنند .

نحوه ی پیشه کاندوم اینطوری بود که بر روی ابزار آقایان قرار میگرفت و از وارد شدن اسپرم مرد به واژن زن ممانعت میکرد.

نسل اول کاندوم های مردانه خیلی مضخرف بود ! چونکه معمولا از هر چی که دم دستشون میرسید استفاده میکردند !

نسل اول کاندوم ها
نسل اول کاندوم ها

خرید-کاندوم– ریلکس مارکت

در اون دوران از سنگ و چوب گرفته تا وسایل خیلی ضایع مانند روده پستانداران بجای کاندوم بهره‌گیری میشد

تا اینکه یواش یواش علم اغلب پیشرفت کرد و لاتکس کشف شد و مایه ایجاد تنوع بالایی در تولید کاندوم شد.

.

.کارخانه-تولید-کاندوم

..

.

امروزه کاندوم ها در دو دسته ی کلی کاندوم های مردانه و زنانه فرآوری میشوند

.-تفاوت-کاندوم-مردانه-و-زنانه

عکس-کاندوم-مردانه-و-زنانه

..

آیا شایستن بارداری با کاندوم مردانه وجود داره ؟

درصورتیکه بدرستی از کاندوم مردانه استفاده کنید ، به گمان کردن 98 درصد شما با کامیابی از بارداری ناخواسته بازداری میکنید یعنی از هر 100 نفر که از کاندوم کاربرد میکنند 98 نفر پس از یکسال با کامیابی از بارداری ناخواسته جان سالم به در میبرند J

اما این امار ، یک ولی داره !

اگر بدرستی از کاندوم بهره‌گیری نکنید ، گمان کردن شکست یا پاره شدن کاندوم مردانه به 15 درصد میرسه ! یعنی از هر 100 تن بهره‌گیری کننده از کاندوم که تعلیم های لازم را ندیده اند ، 15 نفر سال بعد نوزاد اخیر به جهان امدشون رو بغل میکنند 🙂
عکس پاره-شدن-کاندوم

بیشتر:

در طریق ممانعت از بارداری اورژانسی چند تا قرص باید مصرف کرد ؟

متاسفانه در مملکت عزیز ما به خاطر مسائل فرهنگی امکان استفاده از تعلیم های لازم هستی نداره و درصد فوقانی از بارداری ها بخاطر عدم کاربرد ی صحیح از کاندوم است .

شیوه ی درست به کارگیری کاندوم مردانه چطوریه ؟

1-دستانتون رو بخوبی با مایع شوینده بشورید و طوری آب بکشید که اثری از مایع شوینده باقی مثال چون به بافت کاندوم آفت میزنه .

2-لبه ی کاندوم رو بگیرید و به آرومی کاندوم رو طوری مفتوح کنید که به خویش کاندوم آفت نرسه . اکیدا توصیه میکنم در این مرحله عجله نکنید ، گزارش شده که طرف اومده کاندوم رو باز کنه ، همچین حول بوده که کاندوم از وسط پاره شده ! و بعد ناچار شده ساعت 2 نصفه شب بره داروخانه !

3-کاندوم رو طوری در دست بگیرید که انبار- انباشتگاه اندوخته ی آن رو به بیرون باشد . اگر کاندوم رو برعکس روی افزار پیمان دادید ، باید اون کاندوم رو بندازید بعید ،چون ممکنه در مایع پیش از انزال اسپرمی وجود داشته باشه که با تماس به نوک کاندوم وارد واژن شده و ادامه حکایت …. .

عکس-آموزش-استفاده-از-کاندوم-تصویری-

در ضمن حتما یادتون باشه که به هیچ عنوان ناخن شما با کاندوم تماس نداشته باشه که ممکنه باعث ایجاد خراش و غیره بشه .

4-کاندوم رو بر روی الت در حالتی که در حالت نعوظ کامل قرار دارد بپوشونید . دقت کنید که حتما باید الت در حالت نعوظ باشه الی کاندوم بخوبی پوشیده بشه وگرنه هوا بین کاندوم و الت قرار میگیره که مایه پاره شدن کاندوم میشه .این مقاله بدست سایت تخصصی ازدواج ریلکس مارکت برای نخستین بار نوشته شده ، برای رویت مقالات و محصولات پیوسته می تونید به سایت ریلکس مارکت سر بزنید.

5-برای ممانعت از پاره شدن کاندوم حتما بهتره که از ژل های لوبریکانت روان کننده بهره‌گیری کنید لغایت از کشیده شدن کاندوم جلوگیری بشه .همچنین در اواسط رابطه کاندوم را یکبار چک کنید که خشک نباشه وگرنه پاره شدن کاندوم حتمی خواهد بود. در استفاده از ژل های لوبریکانت روان کننده خصاصت به هزینه ندید که به سود خودتون و خانوادتون هستش.

6-بلافاصله بعد از به انزال رسیدن دست موزه را خارج کشیده و نگذارید کاندوم تو واژن باقی بماند . برای دید اموزش به کارگیری کاندوم بصورت تصویری در اینجا کلیک کنید

البته با کاندوم میشه کارهای هنرمندانه ی دیگه ای هم انجام داد

مطالب مرتبط

کاندوم های مختلف
اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه‌ جنسی نبود
کاندوم کاپوت
تشخیص رابطه مقعدی
اطلاعات کامل درباره کاندوم

دیدگاهی بنویسید