کاندم زنانه

انواع کاندوم های زنانه و مردانه با توضیح و عکس

انواع کاندوم های زنانه و مردانه با توضیح و عکس

 

تاریخچه

قدیمی‌ترین اشاره به کاندوم مربوط هزار سال قبل از میلاد مسیح است و اشاره به کاغذهایی ابریشمی دارند که روغن اندود شده‌اند. در تصاویر به جا مانده از تمدن مصری‌ها هم نوعی از حفاظ در نوک آلت مردان مشاهده شده است. نقاشی‌های روی غارها نیز با حدس و گمان به استفاده از کاندوم اشاره دارد.

 

کاندوم‌ها دارای دو دستهٔ اصلی «زنانه» و «مردانه» هستند.

برای جلوگیری از انتقال ویروس‌هایی مانند اچ‌آی‌وی، هپاتیت نوع ب و ث جنس کاندوم باید لاتکس یا پلی‌یورتان باشد

 

چون کاندوم های زنانه تنوع زیادی ندارند اول در باره کاندوم های زنانه همراه با عکس توضیح میدیم و بعدش انواع کاندومای مردانه رو معرفی می کنیم.

کاندوم های زنانه عکس کاندوم زنانه..یک مدل زیاد جالب انگیز و متفاوت ! بر خلاف کاندوم های مردانه که بر روی ابزار مرد قرار میگیرند و بانو ها هیچ نقشی در استفاده از کاندوم ندارد ،کاندوم های زنانه داخل واژن خانم ها پیمان میگیره و لبه ی کاندوم خارج پیمان داده میشه الی براحتی خارج کشیده بشه .عمر کاندوم های زنانه به اوایل سال 1980 بر میگرده برای همین مسیر زیادی در قبل دارند الی مانند کاندوم های مردانه محبوب بشوند . نسل نخست این کاندومهای زنانه FC1 از پلی اورتان polyurethane درست شده و میشوند .

کاندم زنانه

یک ایراد کاندومهای زنانه پلی اورتان این بوده که در مواقعی که روان کاری پسندیده برپایی نشده باشد ، صدای خش خش مونث لاستیکی هنگام رابطه شنیده میشد که خیلی ضایع بود ! این شد که نسل دوم کاندوم زنانه با مونث ی synthetic nitrile درست شد و برای اولین بار در سال 2005 به صورت عمومی شناسایی شدند و 4 سنه پس یعنی در سنه 2009 برای اولین بار برای فروش در بازار های جهانی ( بجز ایران ) عرضه شدند . این مقاله بدست سایت تخصصی ریلکس مارکت برای نخستین بار نوشته شده ، برای رویت مقالات و محصولات پیوسته می تونید به سایت ریلکس مارکت سر بزنید.

بردباری بارداری با کاندوم زنانه چقدر است ؟

از عقیده عملکرد تا حدودی شبیه کاندوم معمولی است ، به راستی نرخ شکست یا باروری با کاندوم زنانه در صورتیکه بدرستی کاربرد بشه نزدیک 5 درصد و در صورتی که درست استفاده نشه 20 درصد میشه .خیلی از آقایان و بانو های ایرانی برای اینکه تجربه ای جدیدی در استفاده از کاندوم داشته باشند در بازار ایران پیگیری کاندوم زنانه هستند اما متاسفانه باید پهنا کنم که چند سالی میشه که کاندم زنانه به ایران وارد نشده و هیچ مدل کاندومه زنانه ای برای خانم ها در بازار یافت نمیشه !البته شاید در آینده مدل های جدیدی اضافه بشه که برای اینکه از موجود بودن کاندوم زنانه مطمئن بشید میتونید از فروشگاهریلکس مارکت استفاد کنید که جدید ترین مدل های کاندوم رو دائم موجود داره .آموزش استفاده از کاندوم زنانه به همراه عکس توجه داشته باشید استفاده از کاندوم های زنانه کمی سخت تر از کاندوم های مردانه است و از طرف دیگه پوشیدن آن معمولا توسط خوده خانم ها انجام میشه ، بعد حتما به این مسئله پروا اخص داشته باشید که ناخن شما روی کاندوم کشیده نشه وگرنه بردباری بارداری بالا میره .

1-ابتدا به آرامی کاندوم زنانه را از بسته بندی خارج کنید ، رینگ انتهای کاندوم را با دو انگشت خود بگیرید و به هم خفگی دهید.

 

نحوه-استفاده-از-کاندوم-زنانه-با-عکس

2-یک پای خود را بر روی یک صندلی یا جایی که ارتفاع بالاتری داره قرار بدید تا زاویه مناسبی داشته باشید .

استفاده-از-کاندوم-زنانه-رینگ-بیرونی

 

3-سر بسته شده کاندوم رو که در دست خودتون دارید وارد واژن کنید و در انتهای واژن رینگ کاندوم را پیمان بدید

آموزش-تصویری-استفاده-از-کاندوم-زنانه

4-سر باز کاندوم رو خارج از واژن قرار بدید.

5-بهتره برای بازدارندگی از پاره شدن و یا صدای خش خش کاندوم ، از اندکی ژل لوبریکانت در تو کاندوم کاربرد کنید .

 

مطالب مرتبط

کاندوم های مختلف
اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه‌ جنسی نبود
کاندوم کاپوت
تشخیص رابطه مقعدی
اطلاعات کامل درباره کاندوم

دیدگاهی بنویسید